Zgodnie z Ustawa o prawach konsumenta z 30 maja 2014 r., która implementuje Dyrektywę UE 2011/83 w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki możesz odstąpić od umowy kupna-sprzedaży i tym samym zwrócić zakupiony towar.

Mamy 14 dni na zwrot pieniędzy na Twoje konto bankowe, a Ty masz 14 dni na zwrot towaru. Możemy opóźnić płatność, dopóki nie otrzymamy towaru z powrotem
Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa: kupujący
lub przed otrzymaniem potwierdzenia przesyłki.

Jeśli chcesz dokonać zwrotu poinformuj nas o tym mailowo, wysyłając wiadomość zawierająca wypełniony formularz zwrotu towaru na hello@chocolatem0ments.com. Następnie odeślij produkt (pocztą lub przesyłką) na adres: Białystok Aleja 1000 Lecia PP 56 m. 79.
O szybkim zwrocie z InPost tutaj: https://inpost.pl/szybkie-zwroty

Należy pamiętać, że towar musi być bezpiecznie zapakowany – w taki sam sposób, w jaki go do Ciebie wysłaliśmy. Zwracany towar nie może nosić śladów użytkowania.
Dodatkowe informacje:
Nie przyjmuję zwrotów nadanych za pobraniem

Reklamację można składać pod adresem: hello@chocolatem0ments.com.

*Staram się starannie pakować zamówienia, aby czekolada nie pękała, a opakowanie nie uległo uszkodzeniu. Ale nasi amorkowie InPost czasami robią rzeczy niemożliwe. I choć takie przypadki można policzyć na palcach jednej ręki, zawsze martwię się, gdy wysyłam do Was zamówienia. Bo chcę, żeby moja czekolada zawsze przynosiła tylko radość i uśmiech:)
Email: hello@chocolatem0ments.com.

Zwroty i reklamacje